Як живе дочка Володимира Кличко. Виховує дитину сам.

09.11.2020, 10:37 •

29006

Незважаючи на те, що Володимиру Кличку вже виповнилося 44, він вважається одним з найбільш завидних холостяків. У ранній молодості у чоловіка був шлюб, але він виявився не дуже успішним, і швидко припинив своє існування. Його дружину звали Олександра Авізова.

Про це розповідає МИР з посиланням на Blysk.

Після цього у всесвітньо відомого боксера було безліч романів. Всі жінки, яких вибирав Володимир, були красивими, відомими і привабливими.

Але серце чоловіка належало актрисі з Америки Хайден Панатьері. Ці відносини були дуже красивими. Обидва успішні, вже зробили кар’єру, відбулися в житті.

Здавалося, що майбутнє у пари найпрекрасніше.

Знайомство Володимира і Хайден сталося зовсім випадково. Кличко в той час виступав на рингу, і був відомим на весь світ. Дівчині на той момент ледь виповнилося 20, але вона вже стала популярною завдяки кільком успішним ролям у серіалах.

Хайден була прихильницею Володимира, і часто дивилася його бої. Після зустрічі, між двома людьми спалахнула серйозна пристрасть. Незважаючи на те, що молоді люди жили на різних материках, вони змогли підтримувати відносини протягом тривалого часу.

Багато хто сміявся над тим, що вони виглядають як гігант і крихітна дівчинка, але Володимир і Хайден були щасливі. Від чоловіка надійшла пропозиція руки і серця, і почалася підготовка до весілля.

У 2014 році на політичній арені України почалися всім відомі події. Володимир не зміг залишатися осторонь від усього цього. Дата одруження постійно відкладалася. Потім Хайден дізналася про те, що чекає дитину. Вона хотіла одягнути весільну сукню на красиву фігуру, а не на вагітний живіт. Тому весілля відклалася в черговий раз.

Кайя Євдокія народилася практично напередодні 2015 року. У мережі було безліч фото щасливих батьків з крихітної дівчинкою. Володимир щиро вважав, що Хайді найкраща жінка і мати. У серіалі за участю Хайді пішли на поступки вагітної актрисі і трохи змінили сценарій. Її персонажу придумали вагітність.

Але, через деякий кількість часу, ситуація змінилася в не найкращу сторону. Актриса страждала від зайвої ваги і ніяк не могла вирішити цю проблему. В результаті на цьому грунті розвинулася після родова депресія.

У минулому житті, тієї, яка була до вагітності, Хайді була відомою, популярною і красивою. Зараз же її проект закрили, а нові ролі ніхто пропонувати не поспішав. Дівчина все частіше стала зловживати алкоголем.

Коли дівчинці виповнилося 3 роки, пара Кличко-Панатьері розпалася остаточно. Подейкують, що актриса сама відмовилася від виховання дівчинки. Молода жінка не змогла відмовитися від розваг, світських прийомів, зйомок. Маленька дитина не вписувалася в цей спосіб життя.

Після того, як розрив стався, Хайді стала активно шукати любов. В останній раз її бачили в суспільстві Брайана Хікерсона. Цей чоловік теж є актором, але насправді давно не працює і живе за рахунок жінки.

Також останнім часом Хайді стала надмірно вживати алкоголь на різних тусовках. Після того, як дівчину кілька разів помітили в непотрібному стані на вечірках, Кличко приїхав і забрав дитину з собою. Жінка особливо не заперечувала.

Зараз Володимир виховує дитину сам. Дівчинка навіть не пам’ятає, як виглядає її мати. У вільний час він займається з дочкою. Євдокія – це головна людина в його житті. Не так давно Хайді опублікувала знімок, на якому Кличко танцює з малятком. Підпис під ним говорить: «Найкращий тато».

Теги:
  • Володимир Кличко
  • Дочка
  • Виховання