Гордон «розгромив» Соловйова в прямому ефірі росТБ

19.12.2019, 10:29 •

896

Конфлікт між популярним в Україні журналістом Гордоном Дмитром і одіозним російським пропагандистом Володимиром Соловйовим, який виник раніше, вийшов на новий рівень. Відомо, що кремлівський ТОП-пропагандист спробував зачепити українця, даючи журналісту під час ефіру відповідь на його заяву. Варто відзначити, що своєю заявою Гордон настільки сильно зміг зачепити Соловйова, що останній, намагаючись докучати у відповідь громадянину України, опустився в своїх висловлюваннях настільки низько, що це нагадувало душевну клоунаду.

Про це повідомляє МИР з посиланням на replyua.net.

Таким чином, під час ефіру власного ток-шоу Володимир Соловйов назвав українського журналіста Гордона шахраєм. Також він обізвав його злодієм і по*онком. Але, навіть не дивлячись на такого роду висловлювання, українець відповів спокійно. Дмитро Гордон заявив, що рано чи пізно Соловйов понесе пряму відповідальність за те, що займається розпалюванням війни на Донбасі протягом останніх п'яти років.


За словами Гордона, на совісті Соловйова, таким чином, тисячі поранених людей, чиї життя зіпсувала російська агресія на Донбасі. Таким чином, можна сміливо сказати, що в прямо ефірі росТБ український журналіст Дмитро Гордон влаштував справжній розгром пропагандиста Соловйову.

Теги:
  • Гордон
  • Соловьев
  • Конфликт