Президент зі слуги народа перетворюється на пана, а народ - на слугу - Ткач

14.07.2020, 21:54 •

11668

Журналіст програми «Схеми» Михайло Ткач, який показав, що очільник держави Володимир Зеленський зі своєю родиною живе у президентській дачі на території резиденції “Конча-Заспа” вважає, що «Президент зі слуги народа перетворюється на пана, а народ - на слугу». Про це він написав у своєму Facebook.

За його словами, після опублікування матеріалу про державні дачі в Конча Заспі, там посилили заходи безпеки.

«Перед виборами кандидат Зеленський виставив за себе найпривабливішу ціну. Зеленський пообіцяв виборцям президента практично за безцінь. Тільки оберіть мене серед інших. Обіцяв не брати з виборців ні кортежів, ні літаків, ні дач. І авжеж покупець прийшов і обрав», - каже Ткач.

Журналіст наголосив, що Зеленський обирає для себе «зручність» замість «принциповості».

«Державна дача - взагалі зручно. Ну коли ще в його триповерховому будинку буде ліфт і мармурові санвузли? Дві з половиною тисячи квадратних метрів з ліфтом і три гектари на березі в Конча Заспі. Це дорого навіть для «небідного» Зеленського. Така нерухомість в такому місці навіть для успішного шоумена не по кишені. Тут не Італія. Тут люди не знають ціну грошей і тому тут дорожче. А безкоштовний ремонт і безкоштовне проживання в такому місці - це зручно і взагалі дивовижно. Дітям клас. Дружина - задоволена. Ви б не погодились?»

«Відмова від держаної дачі - це взагалі було чи не найлегшою передвиборчою обіцянкою. Обираючи між зручністю і принциповістю президент обрав зручність. І це показово. Не менш показовою є і реакція. Переїзд готували і планували. Але оголосити про переїзд офіс президента спромігся лише за годину після ефіру в якому було оприлюднено інформацію про переїзд президента і це не заважає офісу президента зараз стверджувати що все було прозоро і публічно і ніхто нічого не приховував».

За словами журналіста, він очікував від Офісу Президента іншої реакції на своє розслідування.

«Я, якщо чесно, сподівався до останнього, що заднім числом ОП змайструє договір оренди на державну дачу. Людина ж не бідна. Або ремонт за власний кошт. В Зеленського нема 300 тисяч гривень? Не вчитель став президентом. Офіційний мільйонер. Державна дача для слуги народа- це як Мальдіви для президента Порошенка. Невідповідність задекларованим принципам. Але навіть в таких мінімальних незручностях президент, схоже, не бачить сенсу».

«Так, схоже, президент зі слуги народа перетворюється на пана, а народ - на слугу. Вкотре. І навіть якщо це не порушує закон - це не означає що цей закон справедливий. Це не означає що цей закон не потрібно змінювати», - резюмує Ткач.

Фото дачи Зеленского в Конча-Заспе изнутри | Новости РБК Украина

Нагадаємо, що раніше в маєтку близько 10 років прожив третій президент України Віктор Ющенко. До нього дачею в Кончі-Заспі користувався Леонід Кучма.

В Офісі президента заявили, що через те, що Зеленський продав будинок у с. Іванковичі в Київській області, він тимчасово із сім’єю мешкатиме в державній резиденції «Конча-Заспа».  

Сам Зеленський до свого президенства засуджував політиків, які користуються державними пільгами та привілеями державним коштом, та стверджував, що державні резиденції треба «віддати дітям». 

Теги:
  • Ткач
  • Радио Свобода
  • Зеленский
  • Схемы