Гольдман - людина, яка організувала «таємну вакцинацію» для українських VIP'ів: що про нього відомо

11.01.2021, 21:31 •

10250

"Головний промоутер і дистриб'ютор "сірої" вакцини від коронавірусу в Україні", людина, яка організувала підпільну вакцинацію для VIP-персон українського істеблішменту, загадковий і одночасно широко відомий у вузьких колах персонаж. Усе це – про Романа Гольдмана, що є помітним гравцем у сфері надання медичних послуг в Україні.

Саме Гольдман, за даними політика і бізнесмена Михайла Бродського, разом зі скандально відомим дільцем Павлом Фуксом, нелегально почав ввозити в Україну вакцину виробництва Pfizer, якою з кінця грудня таємно прищеплюються від COVID-19 представники уряду, зокрема прем'єр-міністр Денис Шмигаль, депутати з пропрезидентської більшості в парламенті і просто багаті люди: за копійчану за європейськими мірками вакцину в приватній клініці "Меділенд", де проводиться, за даними Бродського, таємне вакцинування, представникам української "еліти" доводиться викладати від 1 до 3 тисяч євро.

OBOZREVATEL опублилюднив зібрані колегами зі "Страни" факти.

1. Нелегальний дистриб'ютор американської вакцини Pfizer

Згідно з публічними даними про Романа Гольдмана, він є керівником Першого медичного центру Тель-Авіва. Принаймні так він сам себе називає. А віднедавна Роман вирішив стати ще нелегальним дистриб'ютором американської вакцини Pfizer в Україні – для своїх VIP-клієнтів.

За даними Telegram-каналу "Джокер", переважно Роман співпрацює з українським істеблішментом. А саме – він забезпечує дороге лікування членів сімей української еліти в ізраїльських клініках. До того ж за ціною, що в кілька разів перевищує реальну вартість. Власне, таку ж націнку Гольдман встановлює на препарат Pfizer – у 50 разів вищу за ринкову.

Серед клієнтів Гольдмана, за твердженням "Джокера", – мер Львова Садовий, політики Олесь Довгий, Олександр Грановський, бізнесмени Олександр Мартиненко, Аарон Майберг і деякі учасники 95-го кварталу, а також інші шоумени і навіть VIP-журналісти.

2. Колекціонер "статусних" фото з VIP-клієнтами

Для підтримки іміджу "дона" від медицини Роман літає на приватних літаках і колекціонує фотографії зі своїми VIP-клієнтами.

У нього справді багато друзів серед українських VIP-персон. Для підтримки статусу Гольдман періодично вихваляється фотографіями з багатими і знаменитими, які виставляє в соцмережах.

Наприклад, Гольдман приятелює з депутатом від "Слуги народу" Михайлом Радуцьким (творцем мережі клінік "Борис").

Є в Гольдмана навіть фото з президентом України Володимиром Зеленським. До того ж саме це фото, на якому вони з Гольдманом зображені разом, стало скандальним.

У соціальних мережах викликала бурхливе обговорення фотографія, на якій президент Володимир Зеленський, який на той час лікувався у "Феофанії" від коронавірусу, зображений із трьома лікарями. Усі вони на фотографії без масок.

Але сам Роман Гольдман пояснив, що фото було зроблено задовго до появи коронавірусу і навіть до того, як Зеленський став президентом. Світлину було зроблено в Ізраїлі в 2016 році. Його опублікував тоді Перший медичний центр Тель-Авіва – клініка, яка належить Гольдману.

Крім того, Гольдман зазначив, що знайомий із Володимиром Зеленським ще з тих часів, коли він був просто цікавою людиною, хорошим артистом і успішним шоуменом.

"Відтоді поважаю його за порядність і талант. І так, пишаюся дружбою і співпрацею з командою президента. Сьогодні бажаю пану президенту легкого перебігу хвороби і швидкого одужання! І хочу додати, що готовий надати йому будь-яку професійну допомогу і залучити, якщо потрібно, найкращих лікарів Ізраїлю. Як роблю вже багато років для кожного зі своїх друзів і багатьох тисяч пацієнтів, яким допомогли наші фахівці", – резюмував Гольдман.

На сторінці в Гольдмана взагалі багато фото із Зеленським.

А також кадри з першої леді України – Оленою Зеленською.

Крім того, на Facebook-сторінці Гольдмана є його спільні фото з багатьма російськими зірками – співаками Валерієм Меладзе і Стасом Михайловим, з актором і заслуженим артистом України Олексієм Горбуновим.

3. Вакцина Гольдмана може бути ввезена з Ізраїлю

Крім того, Гольдман часто виступає експертом із питань медицини, публікуючись у низці українських ЗМІ.

Водночас називається Гольдман як "експерт у сфері пацієнт-менеджменту з Першого медичного центру Тель-Авіва".

В інтернет-виданнях можна знайти його колонки про онкозахворювання, а останнім часом Гольдман часто розмірковує про коронавірус і вакцину від нього.

До речі, у кількох колонках Гольдман якраз згадує вакцину американської компанії Pfizer. Ту саму, яку, за нашою інформацією, пропонує з божевільною націнкою своїм українським VIP-клієнтам.

Зокрема, у найсвіжішій колонці від 22 грудня теж ідеться про вакцину Pfizer. До того ж Гольдман невипадково згадує в колонках саме її. Він прямо пише про те, що в його Першому медичному центрі Тель-Авіва проходила зустріч провідних інфекціоністів, які обговорювали вакцину Pfizer.

Велика частина тексту присвячена опису переваг цієї вакцини, її безпеки та ефективності. Гольдман запевняє читачів, що побічні ефекти вакцини незначні. Тобто всіляко її піарить.

Раніше Гольдман уже згадував вакцину Pfizer у контексті того, що вона прибула в Ізраїль. А вакцинація цим препаратом стартувала в Ізраїлі з кінця 2020 року.

"9 грудня в Ізраїль прибула перша партія вакцини від COVID-19 виробництва американської компанії Pfizer. Її привіз спеціально обладнаний літак. Для зберігання є інфраструктура – компанія Teva підготувала спеціальні холодильні камери, які зможуть забезпечити потрібну температуру в -70 °C. Доставлено 200 тис. доз, цього вистачить, щоб прищепити 100 тис. осіб", – пише Гольдман у своїй колонці у виданні "Гордон".

Як стверджують наші джерела, вакцина Pfizer, яка нелегально надійшла на український VIP-ринок, була завезена саме з Ізраїлю.

У СБУ, правда, щодо цього інша думка. Служба безпеки вже почала розслідування за фактом публікацій "Страни". Однак там вважають, що під виглядом вакцини в країну було ввезено якусь "отруйну речовину". Хоча, як розповіли "Страні" в самій клініці "Меділенд", після вакцинації препаратом ніхто не скаржився на стан здоров'я.

Крім того, Telegram-канал "Джокер" опублікував фото, як він стверджує, однієї з контрабандних вакцин, привезених з Ізраїлю, які Роман Гольдман продає в Україні по 3000 € своїм VIP-клієнтам. Кожен флакон вакцини пронумерований.

4. Медичний центр Гольдмана – просто вивіска?

"Страна" зв'язалася з людьми, що живуть в Ізраїлі й особисто знайомі з Гольдманом.

Вони стверджують, що його Перший медичний центр Тель-Авіва не більше ніж просто вивіска на орендованій кімнаті в офісній будівлі.

"У Романа Гольдмана немає жодної клініки, хоча він позиціонує себе як директор якогось медичного центру. Хоча насправді це кімната з вивіскою на двері з написом "Перший медичний центр". Будь-яка людина в Ізраїлі може зняти такий же офіс і назвати це клінікою", – розповідає "Страні" знайомий Гольдмана, який побажав залишитися неназваним.

У розпорядженні "Страни" опинилися фото і відео того самого Першого медичного центру Романа Гольдмана:

За словами нашого співрозмовника, у Тель-Авіві є лікарня Іхілов (Сураські). З другого поверху цієї лікарні через спеціальний коридор можна потрапити в іншу будівлю, де здаються офіси в оренду. І якраз там розташований офіс Гольдмана.

"Гольдман водить людей по цій лікарні і складається таке враження, що він директор самої клініки. Але це обдурення людей. Уявіть собі довгий коридор, де через кожні два метри – двері. І на кожних дверях – прізвища лікарів, які ведуть приватний прийом. І на одній із дверей вивіска: Перший медичний центр Тель-Авіва. Це навіть не приміщення всередині клініки. Це офіс у сусідній будівлі, яка з'єднана коридором із лікарнею Іхілов. Там приватні офіси – лікарів, адвокатів, бухгалтерів, кравців. Кого хочете. Хто платить, той знімає там офіс. "Клініка" Гольдмана розташована на 14-му поверсі 20-ти поверхового будинку. Це звичайний офіс, який складається з двох невеликих кімнат", – розповідає джерело.

За словами наших співрозмовників, Гольдман видає себе за лікаря, хоча ним не є. Зокрема, виставляє фото в медичному халаті і зі стетоскопом у руках.

"Гольдман так званий "Помагайка" – обіцяє допомогти з лікуванням, а в підсумку люди платять втридорога", – говорить ще одне джерело "Страни".

5. Пацієнти медичного центру Гольдмана незадоволені його послугами

Побіжний пошук у Google підкидає ще більше матеріалу до портрета Гольдмана. На різних форумах – десятки відгуків пацієнтів, які залишилися незадоволеними його послугами.

Цікаво, що там же згадується якийсь Григорій Фрідман із Першого медичного центру Тель-Авіва.

"Роман Гольдман і Григорій Фрідман із Першого медичного центру Тель-Авіва – ошуканці, яких не цікавить їхня репутація, тому вони легко обманюють людей", – стверджує користувач, який залишив цей відгук в інтернеті.

Правда, у коментарях під цим відгуком можна знайти як негативні, так і позитивні згадки про Гольдмана і Фрідмана. До того ж, судячи з цих відгуків, Гольдман надає послуги не тільки ізраїльтянам, а й жителям України. Наприклад, один із відгуків про нього залишила мешканка Одеси. Вона допомогою Гольдмана залишилася задоволена.

Нагадаємо, що один з українських бізнесменів, який вколовся в Києві підпільною вакциною Pfizer, розповідав, що на касі цього "сірого" бізнесу "банкує якийсь Гриша". Не відкидається те, що йдеться саме про бізнес-партнера Гольдмана – Григорія Фрідмана.

Теги:
  • Вакцинация
  • Гольдман
  • Израиль