Росіяни нас боялися, сепаратисти нас боялися і ця влада нас боїться – польський доброволець АТО

01.09.2016, 08:00 •

3738

«Петро Порошенко міг стати другим Богданом Хмельницьким, увійти в історію. Але він обрав інший шлях. І нам з ним не по дорозі», - про це в коментарі виданню Новое время заявив поляк з українським корінням Конрад Камінський, який з 2014 року в якості добровольця бере участь в антитерористичній операції на Донбасі.

Про це повідомляє МИР

За словами добровольця, на сьогоднішній день влада в Україні продемонструвала повну нездатність в подоланні корупції та боротьбі з олігархічними колами.

«Я приїхав сюди воювати не за «Roshen», а за український народ», - пояснює він, не приховуючи свого роздратування безпомічністю представників влади, зокрема Президента України Петра Порошенка.

Також Конрад Камінський, який, вступивши до лав добровольчого батальйону «Донбас», протягом останніх двох років воював і на Донеччині, і на Луганщині, підтримував батальйон і власними грошима, і з допомогою фінансових надходжень від української і польської діаспор у Великобританії, розповів, що сьогодні українських добровольців боїться не лише ворог, але й українська влада, яка у будь-який спосіб намагається їх дискредитувати.

«Росіяни нас боялися, сепаратисти нас боялися і ця влада нас боїться», - підкреслив доброволець, зазначивши, що саме добровольці, проти яких зараз порушують усілякі кримінальні справи та без суду і слідства звинувачують у ґвалтуваннях та педофілії, брали участь у найстрашніших боях. ‎

Також, говорячи про те, чому він, проживаючи тривалий час у США та Великобританії та протягом останніх п’яти років маючи в Польщі власний бізнес у сфері оптової торгівлі польськими продуктами, усе покинув заради того, щоб підтримати українців в боротьбі проти російського агресора, Конрад Камінський пояснив, що його пращурі були свідомими українцями, зокрема, дід та прадід були серед рідів Організації українських націоналістів.

Станом на сьогодні добровольцю вже двічі відмовили в наданні статусу громадянина України. Проте він вірить, що українське громадянство він все ж таки отримає, але вже тоді, коли державу очолить новий президент.

Теги:
  • Порошенко